קולט אדים: האם עדיין צריך את זה ב-2022?

אחד ממכשירי החשמל הנפוצים ביותר הוא ללא ספק קולט אדים אשר תפקידו הוא לקלוט את האדים כמו גם שמנים ועשן, ולסלק אותם. למעשה, בשנים האחרונות מתגברת מגמה של ויתור על קולט אדים מאחר ורבים סבורים כי במידה ויש חלון הצמוד למטבח, אין צורך להשתמש בו. יחד עם זאת, גם בשנת 2022 אפשר לשלב את קולט האדים במטבח, לא רק בתור מכשיר חשמל אלא גם בתור אלמנט עיצוב מובחן. מהם היתרונות והחסרונות של הקולט? להלן הפרטים.

קולט אדים – אלמנט עיצוב יפהפייה בתהליך של תכנון מטבחים

אם אתם בדיוק מתכננים לשפץ את המטבח או לשדרג אותו ומתלבטים לגבי רכישה של קולט אדים, חשוב לדעת כי קודם כל מדובר במכשיר חשמל אפקטיבי שיכול לסייע לכם להימנע מריחות שמצטברים במטבח בעקבות שומנים כמו גם עשן שנוצר במסגרת של הבישול. הדור החדש של קולטי האדים משתלב בצורה מושלמת עם כל עיצוב של מטבח, בין אם בחרתם לעצב אותו בסגנון תעשייתי או בסגנון כפרי. בנוסף, בעקבות התחרות בענף, ניתן להבחין בירידה משמעותית במחיר, כאשר במסגרת של השוואת מחירים ניתן להוביל לרכישה של קולט אדים מהדור החדש אשר משלב פונקציות נוספות בעלות כספית נוחה ומשתלמת למדי.

 

 

בנוסף, קולט אדים מאפשר לכם לעבוד במטבח בצורה נעימה ונוחה וללא ריחות שמצטברים כתוצאה מהבישול, ועל כן בעבור בשלנים שמבלים לא מעט זמן במטבח, מדובר במכשיר חשמל שישרת למשך זמן רב, ועל כן מדובר בהשקעה כספית המגלמת בחובה גם אלמנט עיצוב יפהפייה אך גם פונקציונאלי ושימושי.

מהם החסרונות של קולט אדים?

ראשית, צריך לקחת בחשבון כי מדובר במכשיר חשמל גדול שתופס נפח משמעותי מהמטבח. על כן, אם המטבח שלכם קטן יחסית, אפשר לשקול לוותר עליו, מתוך מטרה למקסם את המקום במטבח. בנוסף, אם אתם מתמודדים עם תקציב מוגבל בכל הקשור לרכישה של מוצרי חשמל, אפשר לשקול לוותר על הקולט ולפתוח במקום זאת חלונות או להשתמש במכשיר אדים המאפשר לפזר את הריחות שנוצרים במסגרת הבישול כמו גם הטיגון. בנוסף, מדובר במכשיר שדורש הפעלה ממושכת של החשמל, ועל כן צריך לקחת גם את האלמנט הזה בחשבון.

לסיכום

רכישה של מכשיר אדים מהווה הזדמנות מעולה לנדף את הריחות ואף לשדרג את המראה של המטבח. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון גם את החסרונות, אולם במידה ובחרתם לבצע רכישה, חשוב מאוד לבצע בדיקה אשר מאפשרת לוודא כי אכן מדובר בקולט אדים איכותי שישרת אתכם למשך זמן רב כמו גם כזה שמשתלב בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי של המטבח. התייעצות עם אנשי מקצוע היא קריטית לטובת קבלת החלטות נכונות, בייחוד בשל החשיבות הרבה של שילוב מכשירי חשמל במטבח.

נגישות