יש לכם משרד לעיצוב פנים? כך תצליחו ותימנעו מפשיטת רגל

כמעצבי פנים אשר מחזיקים במשרד, חשוב מאוד לשמור על ניהול תקין שמגיע לידי ביטוי בנקיטת צעדים ובנייה של תוכנית אסטרטגית, וזאת מתוך מטרה להימנע מהליך של פשיטת רגל, וזאת בעקבות קשיים ומכשולים אשר מובילים גם מעצבים מצליחים לסגור את הדלתות של המשרד ובהתאם לכך להיכנס להליך מורכב אל מול רשויות החוק. בין אם אתם מעצבי פנים מתחילים או בעלי ניסיון עשיר בתחום, שום דבר לא בטוח בעולם העסקי ועל כן בחרנו הציג את כל הטיפים החשובים ביותר לטובת ניהול מוצלח של משרד לעיצוב פנים. מוכנים? בואו נתחיל!

יצירת קשר עם יועץ פיננסי

כבעלי עסק חשוב מאוד ליצור קשר עם יועץ פיננסי אשר יבנה בעבורכם תוכנית פיננסית המותאמת בדיוק לצרכים שלכם, וזאת מתוך מטרה להוביל לניהול המתבצע תחת בקרה ועם שימת דגש על פיתוח. למעשה, כיום ניתן לשכור את שירותו של יועץ פיננסי המתמחה בתחום שלכם בעלות כספית אטרקטיבית, כאשר חשוב לציין כי למרות ההוצאה הכספית, מדובר באופציה אשר מאפשרת ליצור שקיפות מלאה ואף לבחון מהן נקודות החולשה מבחינת ההכנסות לצד ההוצאות. במידה והעסק נקלע לקשיים, יועץ פיננסי ידע לבחון את המצב בצורה אובייקטיבית ובהתאם לכך להנחות אתכם לגבי ביצוע פעולות הנדרשות כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להימנע מהליך של הכרזה אודות פשיטת רגל.

 

 

צמצום הוצאות

לצמצום הוצאות יש משמעות אדירה בכל הקשור לניהול של עסק, בוודאי כאשר מדובר בעסק בתחום העיצוב. כך לדוגמה, במקום להמשיך ולגייס כוח אדם לצוות, אפשר לשקול את האפשרות של עבודה עם פרילינסרים אשר יספקו לכם את העבודה בהתאם לצרכים, ועם מחיר גלובלי שנקבע מראש. במקביל לצמצום של הוצאות נדרש להגדיל את ההכנסות על ידי איתור של לקוחות חדשים כמו גם חשיבה על אפיקים נוספים שבהם ניתן לספק שירות, כמו למשל עבודה עם אדריכלים שיהיו אחראים על התכנון. בכך, תוכלו מצד אחד לצמצם הוצאות כמו למשל שכר העובדים אך במקביל גם להגדיל את השירות אותו אתם מעניקים במסגרת הפעילות של העסק.

הקפאת הלוואה

לקחתם הלוואה מהבנק ואתם מתקשים להחזיר אותה? זה הזמן לפנות לבנק ולהסביר את מצבכם המלא, מתוך מטרה להקפיא את תשלומי ההלוואה למשך זמן קצוב ובהתאם לכך קבלת מרווח נשימה שהוא חיוני. יחד עם זאת, שימו לב כי במידה ואתם רוצים להקפיא את ההלוואה תידרשו לשלם בעתיד ריבית, ועל כן קבלת ההחלטה הזו צריכה להתבצע בהתאם לייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לקבל החלטות נכונות ומושכלות בנושא להקפאה של הלוואה, לטובת הפחתה של העלויות השוטפות.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להימנע מהליך של הליך פשיטת רגל, כחלק מניהול אפקטיבי המתבצע בליווי מקצועי.

נגישות