אפליקציות לעיצוב הבית: 3 מומלצות וקלות להפעלה

העולם הטכנולוגי השפיע על כל תחום בחיינו, כולל תחום עיצוב הבית. אם עד לפני מספר שנים בשביל לקבל השראה לקונספט העיצוב נדרש היה לבצע רכישה של מגזין לעיצוב פנים כמו גם לשכור את שירותו של מעצב פנים, כיום כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיעזר בתהליך באפליקציה אשר מאפשרת לעצב את הבית בצורה קלה, פשוטה ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם, כל זאת לטובת יצירה של עיצוב מוצלח התואם את הטעם האישי שלכם. מהן האפליקציות המובילות? להלן הפרטים.

iArtView

מתלבטים לגבי תמונה לקיר? ובכן, במקום לנחש כיצד התמונה תשתלב, תוכלו להיעזר באפליקציה הזו אשר מאפשרת לכם לצלם את הקיר או הרקע עליו אתם רוצים לתלות את התמונה ולאחר מכן למקם אותה בצורה פשוטה כך שניתן יהיה לבצע התאמה מדויקת. אפליקציה זו זוכה לביקורות מצוינות והיא קלה מאוד לתפעול, כל זאת מתוך מטרה לבחירה נכונה של תמונות אשר יהפכו את הקירות ליצירת אומנות של ממש, כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

 

 

Pinterest

דרך מצוינת לתכנן את העיצוב של הבית ולמעשה כל חדר בבית יכולה להתבצע באמצעות אפליקציית Pinterest אשר מאפשרת לכל משתמש לבנות לוח השראה המבוסס על תמונות שמופיעות ברשת. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לקבל השראה ואף להוביל ליצירה של עיצוב מנצח התואם את קונספט העיצוב שאותו אתם מעוניינים ליצור, וזאת באמצעות בנייה של לוח המותאם בעבור כל חדר בבית. השימוש באפליקציה הזו זינק בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא גם בעמודי השראה של ישראלים אשר משתפים ברשתות החברתיות והופכים את האפליקציה הזו לכלי משמעותי שבו ניתן ואף רצוי להשתמש בתהליך של עיצוב.

PHOTO MEASURES

אפליקציה זו מאפשרת לכם לבצע מדידה של כל חדר בבית ואף לשמור את השרטוט, כך שבזמן בחירה של ריהוט כמו גם אקקסוריז, תוכלו להיעזר בשרטוט הכולל גם הדמיה תלת ממד לטובת ביצוע של התאמה מדויקת. האפליקציה הזו מהווה כלי מעולה בעבור ביצוע התאמות אשר יחסכו מכם עוגמת נפש בעקבות רכישה של ריהוט שאינו תואם את המידות של החדר, בין אם מדובר בחדרים קטנים ובוודאי כאשר מדובר בחדרים גדולים.

לסיכום

הורדה של אפליקציה למכשיר הנייד או לטאבלט מהווה דרך מעולה בעבורכם לייעל את תהליך עיצוב הבית ואף להפוך אותו לקל יותר, בייחוד בשל היכולת להיעזר באפליקציות הללו לטובת יצירה של בית מעוצב התואם בדיוק את הטעם האישי שלכם. שימו לב כי חלק מהאפליקציות הן בתשלום, ועל כן רצוי להשתמש בהן קודם כל לתקופת ניסיון שהיא לרוב בחינם ולאחר מכן לרכוש את האפליקציה, במידה והיא מתאימה לצרכים שלכם. בנוסף, רצוי להצטרף לקבוצות ברשתות החברתיות אשר מתמחות בתחום עיצוב הבית, לטובת חשיפה לאפליקציות נוספות שיסייעו לכם.

נגישות