מחסן מומלץ לגינה, דשא סינטטי וכורסאות רביצה: איך כדאי לעצב את גינת הבית?

חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב של הבית כולל כמובן גם את הגינה. הגינה היא מקום אירוח כמו גם מקום שבו אפשר לשבת בשקט ובשלווה, ועל כן אפשר ואף צריך להשקיע בעיצוב מוצלח אשר יתכתב בצורה מושלמת עם הטעם האישי שלכם. בשביל לסייע גם לכם להגשים חלום וליצור גינה מעוצבת ופרקטית, להלן מספר טיפים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתהליך עיצוב מוצלח. מוכנים? בואו נתחיל!

שילוב של מחסן מעוצב

כאשר מתחילים לעצב את הגינה צריך לקחת בחשבון קודם כל את הצרכים והרצונות שלכם מבחינת השימוש בגינה. שילוב של ארגון גדול כמו מחסן לגינה מהווה הזדמנות מעולה גם לעצב את הגינה אבל גם ליצור אלמנט פונקציונלי לטובת אחסון של חפצים בצורה מסודרת ונגישה. כיום ניתן לבצע רכישה של מחסן בעלות כספית אטרקטיבית מאוד ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למידות של הגינה, כל זאת מתוך מטרה כאמור להוביל בסופו של דבר לחלוקה נכונה אשר תאפשר לאחסן את החפצים, אבל גם ליצור אלמנט עיצוב יפהפייה המתכתב עם האווירה בחוץ.

בחירת סגנון עיצוב מוגדר

בתהליך של העיצוב צריך לקחת בחשבון את סגנון העיצוב של הגינה, בין אם מדובר בסגנון עיצוב כפרי או סגנון עיצוב יווני. כאשר תדעו מהו הסגנון שלכם כך תוכלו לבצע החלטות נכונות מבחינת האביזרים, כאשר רצוי להיעזר בתהליך החשיבה באפליקציות לעיצוב הבית לטובת קבלת השראה ובהתאם לכך גם תכנון של הגינה בהתאם לטעמכם האישי.

גופי תאורה מעוצבים

בדיוק כמו שאתם משקיעים בתאורה בבית, כך צריך להשקיע גם בתאורה. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בגינה אפשר ואף רצוי לשלב גופי תאורה צבעוניים כמו למשל נורות לד שהן גם חסכוניות בחשמל אבל גם מאפשרות להפיץ אור נעים, בייחוד בשעות הלילה. בחירה של גופי תאורה צריכה להתבצע בהתאם לגודל של הגינה כך שהתאורה נהיה מותאמת גם לאור יום וגם ללילה, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של מרחב מואר ופרקטי בכל שעות היממה.

 

 

פינת רביצה עם פופים

בשביל לעצב את הגינה רצוי לשלב גם פופים אשר גם נעימים מאוד לישיבה אבל גם משתלבים בצורה מושלמת עם אווירה קלילה ונעימה בגינה. בחרו בפופים איכותיים עם חומר גלם עמיד לתנאי מזג האוויר וכן אל תחששו לבחור דווקא בצבעים עזים וחזקים שיקפיצו את המראה של הגינה. במידה ומדובר בגינה גדולה, מומלץ להוסיף גם ערסל מעוצב לצד פריטי טקסטיל כמו למשל שטיח שישתלב בצורה מושלמת עם האווירה ואף יסייע לכם להגדיר את החלל.

צמחייה חיה לצד מלאכותית

בשביל להכניס חיים לתוך הגינה צריך כמובן להשקיע בנראות באמצעות צמחייה. אם אתם רוצים להימנע מתחזוקה בלתי פוסקת, מומלץ לשלב צמחייה מלאכותית אותה ניתן לרכוש בחנויות מתמחות בעלות כספית נוחה ועם התאמה מדויקת לגודל הגינה, לצד צמחייה חיה. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להכניס המון ירוק בעיניים אבל בדרך אסתטית המתכתבת עם האווירה של הגינה, כאשר מומלץ לבצע את התהליך בליווי אישי מצד גנן אשר ידע להכווין אתכם לגבי צמחים ואף יבצע את תהליך השתילה באופן מקצועי, כולל הסברים על הטיפול הנדרש.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להוביל ליצירה של גינה מעוצבת ומזמינה שממנה לא תרצו לצאת. תכנון מוקדם הכולל בדיקה של מסגרת התקציב, קונספט העיצוב ולאחר מכן שדרוג באמצעות אביזרים מהווה את הדרך הטובה ביותר לעיצוב מוצלח, ולאורך זמן.

נגישות